Druga część naszego tekstu na temat imprezy ostatkowej. Pierwszą znajdziecie tutaj.

Przełam lody

Jak impreza to muszą być drinki. Jeśli postawicie na drobiazgi i dekoracje, to uda się Wam kupić w sklepie baloniki, serwetki, szklanki, ba, nawet parasolki. Ale, że diabeł tkwi w szczegółach, to elementem decydującym w serwowanym napoju są kostki lodu. Nie muszą być duże, ani kolorowe, lecz zdecydowanie muszą mieć nietypowy, bardzo imprezowy kształt.

Kształty są różne i zależą od preferencji, więc macie duży wybór. My proponujemy dwa modele: Płetwa rekina (dla amatorów mocnych wrażeń i miłośników nurkowania) oraz PacMan ? formy lodowe (polecane miłośnikom wszelkich gier komputerowych). Schłodzą każdy serwowany napój, robiąc na Waszych znajomych piorunujące wrażenie.

Formy lodowe PacMan za 34 zł

Formy lodowe płetwa rekina za 34 zł

Foremki do lodu

Zagraj z nami

Gry i zabawy są nieodłącznym elementem każdej imprezki, od parapetówy, przez osiemnastkę po wieczór kawalerski. Jak jeszcze dodamy do nich wysokoprocentowe szoty, to zabawa staje się jeszcze lepsza. Nasze ulubione dwie zakrapiane zabawy to: Kółko i krzyżyk oraz Imprezowa Ruletka.

Zasady są prawie te same, co w ich tradycyjne wersji, tyle że dodatkowo dochodzi nam pierwiastek alkoholowy. Kółko i krzyżyk mamy wymalowane na kieliszkach, więc pozostaje nam jedynie wypełnić je wybranym trunkiem i kolejno ustawiać na planszy. W ruletce kieliszki odpowiadają polom czerwonym i czarnym. Każda z wymienionych zabaw zapewni Wam dobrą zabawę w gronie znajomych.

Imprezowe kółko i krzyżyk za 59 zł

Imprezowa ruletka za 59 zł

Imprezowe gadżety

1 Response to Ostatki część 2

Avatar

Imprezowe gadżety część 3

marzec 6th, 2011 at 20:54

[…] Trzecia i ostatnia część wpisów na temat imprezy ostatkowej. Wcześniejsze części znajdziecie tutaj i tutaj. […]

Skomentuj

O nas

Prezent dla niego to blog opisujący najlepsze pomysły na prezent dla mężczyzny. Nieważne czy na urodziny, 18, czy bez okazji u nas znajdziesz inspirację na naprawdę ciekawy upominek. Staramy się wyszukiwać nieszablonowe i nietypowe rzeczy, które mogą się podobać facetom.