Co dać na prezent z okazji Dnia Chłopaka

In: Pomysł na prezent|Prezent dla faceta|Prezenty|Śmieszne prezenty

13 wrz 2012

Chyba każdy ma już swoje święto: programiści, górnicy, kolejarze, filateliści, handlowcy, dentyści, wagarowicze no i oczywiście kobiety. Ale dla facetów (szczególnie tych w związku) jest jeden ważny dzień w kalendarzu: Dzień Chłopaka. Drogie czytelniczki, jeśli nawet już długie lata jesteście w związku, nadal radzimy nie zapominać o swoich partnerach w tym szczególnym dniu. Bo w każdym z nich drzemie wasz kochany chłopak z pierwszej randki. Oto kilka zabawnych drobiazgów z którym mogą ucieszyć się Wasi ukochani.

Alkoapteczka lecz się sam

Alkoapteczka lecz się sam

Do kupienia tutaj: Alkoapteczka

Cóż, z taką apteczką może Twój facet nie zostanie ratownikiem medycznym ani mistrzem reanimacji usta-usta ale na pewno zdobędzie trochę punktów za męstwo. Idealna pierwsza pomoc w imprezowych sytuacjach. W jakieś sześć minut (licząc minutę na przygotowanie i zażycie każdej kuracji) Twój facet może zostać prawdziwym prowodyrem szampańskiej zabawy. Idealny prezent którym można chwalić się przed przyjaciółmi.

Cukierkowy stanik

Cukierkowy stanik

Do kupienia tutaj: Cukierkowy stanik

Nieco bardziej intymny prezent od poprzedniego sprawi, że na długi czas pozostaniesz dla swojego mężczyzny słodkim cukiereczkiem. Cóż można dodać? W każdym z nas drzemie przecież  łasuch… na pieszczoty.

Koszulka bohatera

Koszulka bohatera

Do kupienia tutaj: Koszulka bohatera

Z tego co wiemy o mężczyznach, (a trochę o nich wiemy) to każdy z nich w oczach swojej partnerki chce być bohaterem. Czy to naprawiając zlew, instalując nowy tetris na komórce czy bez trudu taszcząc torby zakupów do domu. Spraw by każdego dnia czuł takim bohaterem. W takiej koszulce będzie wyglądał niczym po ciężkiej walce o życie, a ty będziesz jego największą fanką.

Leniwy kubek

Leniwy kubek

Do kupienia tutaj: Leniwy kubek

OK. Nie można wszystkiego robić naraz. Mężczyźni też mają dużo na głowie, w końcu praca, szkoła czy życie nie zrobi się samo. Żeby ulżyć mu w codziennej walce z kawą czy herbatą polecamy leniwy kubek. Sam może napoju nie zrobi ale za to sam go zamiesza oszczędzając kręcenia łyżeczką pięć razy w lewo o pięć w prawo. No i już nie będzie pytania „Nie pamiętasz kotek czy zamieszałem?”. Bajer idealny dla miłośnika prostych rozwiązań.

Jadalne flamastry

Jadalne flamastry

Do kupienia tutaj: Jadalne flamastry

Kolejny słodki drobiazg z którego skorzystacie oboje. Nie tylko pysznie smakuje ale też pobudzi w Was jakże ważny zmysł dotyku. Napisz mu słodkie wyznanie, zliż a On na pewno z chęcią odwdzięczy się tym samym. Idealny wstęp do rozkosznego zakończenia Dnia Chłopaka.

Pikselowy zegar

pikselowy zegar

Do kupienia tutaj: Pikselowy zegar

Są na świecie faceci którzy kochają komputery. Stare i nowe gry, części, przeróżne programy i języki kodowania. Czasem zastanawiasz się czy to jeszcze facet czy też siedzi w nim mały robot i miga światełkami. Są tacy i wcale nie jest ich mało. Jeśli Twój ukochany wykazuje choć jedną z tych cech pokaż mu że cenisz wspólnie spędzony czas. Zegar który wygląda jak wyjęty ze starej gry podbije jego skomputeryzowane serce.

Antystresowe piłeczki

Antystresowe piłeczki

Do kupienia tutaj: Antystresowe piłeczki

Drobiazg dla chodzących kłębków nerwów. Oszczędź domowe i biurowe sprzęty i daj mu coś na czym może wyżywać się do woli. Bynajmniej nie chodzi nam o karnet na siłownię, ani paczkę leków uspakajanych. Niech ten twój ukochany wulkan rozładuje złość na przeznaczonych do tego kulkach. Może je zgniatać, uciskać a nawet rzucać nimi o ścianę, ale na pewno używanie ich pomoże mu trochę ochłonąć. Spokojny i zrelaksowany facet wieczorem w domu to w końcu marzenie każdej kobiety.

Skomentuj

O nas

Prezent dla niego to blog opisujący najlepsze pomysły na prezent dla mężczyzny. Nieważne czy na urodziny, 18, czy bez okazji u nas znajdziesz inspirację na naprawdę ciekawy upominek. Staramy się wyszukiwać nieszablonowe i nietypowe rzeczy, które mogą się podobać facetom.