niegrzeczny papierCo by nie powiedzieć, nie tylko prezent jest ważny. Liczy się też oprawa czyli papier, wstążka, uśmiech gdy wręczasz upominek bliskiej osobie. A że żaden facet nie przyzna się do rozkminek nad kolorem wstążki, sposobem zawiązania kokardki ani tłoczonym motywem papieru ozdobnego, podejdź do tego sposobem. Poniżej znajdziesz pewny sposób by obdarowany mężczyzna docenił Twój trud włożony w pakowanie.

niegrzeczny papier do pakowania

Tak, to nie jest zwykły papier do pakowania prezentów który kupisz na każdym kroku. On jest… że tak powiem unikatowy. Wyjątkowy, ba! zapewne wywrze większe wrażenie niż sam prezent. Możesz go dostać w dwóch wersjach: dla niego lub dla niej. A teraz wyobraź sobie minę chłopaka, brata czy kumpla gdy odwija stylowo błękitne pakowanie i znajduje w środku uśmiechniętą blondynę? Szczęka opada, buźka nie przestaje się uśmiechać a Ty nawet jeśli dasz ciepłe skarpetki, to Twój prezent zostanie zapamiętany na lata. Świetny sposób by zaskoczyć zarówno wymagających jak i skromnych facetów.

Niegrzeczny papier możesz kupić tutaj za ok 15 złotych.

Skomentuj

O nas

Prezent dla niego to blog opisujący najlepsze pomysły na prezent dla mężczyzny. Nieważne czy na urodziny, 18, czy bez okazji u nas znajdziesz inspirację na naprawdę ciekawy upominek. Staramy się wyszukiwać nieszablonowe i nietypowe rzeczy, które mogą się podobać facetom.