Głośnik wibracyjny – Snab Vibe

In: Pomysł na prezent|Prezent dla faceta|Prezenty

22 maj 2012

Głośnik wibracyjnyFaceci kochają elektroniczne gadżety. To fakt, który nie podlega dyskusji. Dlatego dziś chcemy Wam przedstawić bardzo fajny drobiazg – głośnik wibracyjny Snab Vibe.

Wyobrażasz sobie, że źródłem dźwięku (i to nie jakiegoś irytującego bzyczenia tylko Twojej ulubionej muzyki) może być książka, kartonowe pudło, biurko albo cokolwiek sobie wymyślisz? Dla nas to też była wizja rodem z science-fiction, dopóki nie dostaliśmy w ręce Snab Vibe.

Ten kompaktowy gadżet to głośnik wibracyjny (na początku też nie mieliśmy pojęcia co to znaczy i jak działa). Sposób jego użycia jest bardzo prosty – jedną z końcówek podpinacie pod dowolny odtwarzacz muzyki z wyjściem jack 3,5, natomiast drugą przyczepiacie do przedmiotu, który ma stać się głośnikiem i gotowe. Po testach możemy Wam powiedzieć, że najlepiej sprawdzają się duże przedmioty z wolną przestrzenia w środku jak baniak po wodzie, śmietnik, pudło czy nawet kabina prysznicowa.

Głośnik wibracyjny

Całość działa dzięki temu, że końcówka którą przyczepiacie na przykład do biurka przenosi drgania zmieniając dowolny przedmiot w membranę głośnika i pozwala na słuchanie ulubionej muzyki.

Gadżet można kupić tutaj: Głośnik wibracyjny

Skomentuj

O nas

Prezent dla niego to blog opisujący najlepsze pomysły na prezent dla mężczyzny. Nieważne czy na urodziny, 18, czy bez okazji u nas znajdziesz inspirację na naprawdę ciekawy upominek. Staramy się wyszukiwać nieszablonowe i nietypowe rzeczy, które mogą się podobać facetom.