Kubek obiektywOpisywaliśmy już kilka różnych kubków, które świetnie nadają się na prezent. Ten jest jednak zupełnie inny. Kubek obiektyw przypadnie do gustu każdemu kto choć trochę zasmakował w robieniu fotografii.

Od dłuższego czasu wśród fotografów są dwa obozy, które starają sie udowodnić swoją wyższość. Pierwsi to fani marki Canon, drudzy to zwolennicy Nikona. Ostatnio nawet słyszałem opinię, że lustrzanki Canona mają ładniejszy dźwięk migawki.

Kubek Fotografa

Zarówno dla tych hardcorowych użytkowników Canona jak i dla zwykłych zwolenników tej marki przeznaczony jest kubek obiektyw. Bardzo dokładna replika legendarnego obiektywu 24-100 mm f/4L z której można pić ulubiony napój. Kubek wykonany jest z wysokiej jakości plastiku, oraz posiada wszystkie atrybuty obiektywu. Środek jest wyłożony stalą nierdzewną przez co kubek dłużej utrzyma temperaturę Twojego ulubionego napoju. Jako przysłowiową wisienkę na torcie możemy dodać zamknięcie kubka wyglądające jak soczewka obiektywu.

Świetny design i oryginalność sprawiają, że kubek obiektyw uszczęśliwi każdego kto chociaż amatorsko lubi pstryknąć kilka zdjęć.

Dodatkowo możecie wzbudzić zawiść wszystkich Nikoniarzy.

Gadżet można kupić tutaj: Kubek obiektyw

Kubek obiektyw

1 Response to Kubek obiektyw

Avatar

MrDarecki

kwiecień 30th, 2012 at 11:51

Zawiść Nikoniarzy, Nietrafione stwierdzenie dla tych którzy w końcy znaleźli odpowiednie zastosowanie na słoiki Canona 🙂
BTW jak dla mnie świetny gadżet 🙂

Skomentuj

O nas

Prezent dla niego to blog opisujący najlepsze pomysły na prezent dla mężczyzny. Nieważne czy na urodziny, 18, czy bez okazji u nas znajdziesz inspirację na naprawdę ciekawy upominek. Staramy się wyszukiwać nieszablonowe i nietypowe rzeczy, które mogą się podobać facetom.