Męskie przyprawniki czyli mini bomby

In: Na urodziny|Pomysł na prezent|Prezent dla faceta|Śmieszne prezenty

19 mar 2013

przyprawniki w kształcie bombJeść każdy musi, ale jeśli nie jesteś Pascalem ani Okrasą to kuchnia pewnie przypomina Ci poligon doświadczalny. Zapewniamy że nie jesteś jedyny na świecie, wielu facetów buszując po kuchni walczy o życie w starciu z podstępnymi garnkami, sitkami, czy choćby pancerną paczką soli. Zacznij batalię o posiłek w odpowiednim ekwipunku: zaopatrz się w mini bomby.

Oto pojemniki na przyprawy które przyciągną uwagę każdego faceta. Zaprojektowane w taki sposób by imitować bomby świetnie pasują do męskiego mieszkania. I nawet jeśli w dzieciństwie powtarzano Ci by nie bawić się jedzeniem, to przecież w trakcie jego przygotowania możesz mieć trochę fanu. Idealna amunicja w walce ze schabowym czy jajecznicą.

A w bombowe silniczki możesz zaopatrzyć się tutaj.

Skomentuj

O nas

Prezent dla niego to blog opisujący najlepsze pomysły na prezent dla mężczyzny. Nieważne czy na urodziny, 18, czy bez okazji u nas znajdziesz inspirację na naprawdę ciekawy upominek. Staramy się wyszukiwać nieszablonowe i nietypowe rzeczy, które mogą się podobać facetom.