sex timer

Demon sexu, dynamit w łóżku czy może Twój facet to sekundnik? Nie ma co narzekać, z igraszkami jak z każdą inną dyscypliną należy ustalić czas wyjściowy a potem ćwiczyć, ćwiczyć i jeszcze raz ćwiczyć by bić rekordy. A pomoże Wam w tym sprytny i zabawny gadżet w formie klepsydry.

Podobno średni czas to ok 7 minut, ale rekordziści i po 15 nadal nie mają dość. Cóż… nie każemy Wam mierzyć czasu spędzonego na igraszkach ze stoperem w ręku i co do sekundy, ani porównywać się z sąsiadami zza ściany. Odłóż stres na bok, wyluzuj się i przytul partnera czule. A gdy przyjdzie co do czego przekręć timer.

Sex timer to zabawny prezent dla faceta. Przesypujący się piasek regularnie odmierza różnicę miedzy cieniasem, playboyem a prawdziwym i niezrównanym demonem sexu. Idealny na 18, wieczór kawalerski czy w ramach śmiesznego walentynkowego prezentu doda mu nieco ducha rywalizacji.

A więcej szczegółów znajdziecie tutaj, w sklepie.

Skomentuj

O nas

Prezent dla niego to blog opisujący najlepsze pomysły na prezent dla mężczyzny. Nieważne czy na urodziny, 18, czy bez okazji u nas znajdziesz inspirację na naprawdę ciekawy upominek. Staramy się wyszukiwać nieszablonowe i nietypowe rzeczy, które mogą się podobać facetom.