Maska karnawałowaDo końca karnawału został zaledwie tydzień. Zatem do 8 marca, mamy czas na beztroskie balowanie i imprezowanie. Zadbajmy o to by ostatki były naprawdę ?grube?. W poniższym artykule znajdziecie parę sposobów na rozkręcenie epickiej biby. Zapraszamy do czytania!

Zimno – ciepło

Może i wszyscy mamy dosyć zimy, ale ujemnym temperaturom trzeba przyznać jedno: bez nich nie docenilibyśmy zalet dobrego szota. Co powiecie na serwowanie na wejściu na imprezę klimatycznych lodowych kielonów z czymś mocno rozgrzewającym? Nic tak nie zaskoczy Waszych gości jak wypicie z kieliszka zrobionego z lodu! Mrozi i rozgrzewa jednocześnie, a do tego można go roztrzaskać o podłogę: na pohybel zimie!

Lodowe kieliszki za 19 zł

Lodowe kieliszki

Taki początek imprezki zapewni Wam dobry start do ostatkowego świętowania. A kieliszki możecie przecież dorabiać cały czas w zamrażalniku. Kolorowe, z dodatkiem soku oraz ?czyste?, lodowe kieliszki z powodzeniem zastąpią tradycyjne szkło.

A jeśli wolicie coś bardziej trwałego ? wystarczy zaopatrzyć się w ich akrylową wersję. Nietopniejące kieliszki, jak sama nazwa wskazuje: nie rozpuszczą się w dłoni, ale idealnie schłodzą każdy trunek. Świetny patent dla paczki kumpli.

Nie ma to jak kufel

Z czego pić piwo jak nie z kufla? Ze szklanki nie wypada, z kubka tym bardziej, no bo jak byś się poczuł? Jak z naparstkiem w ręku. Kufel musi mieć odpowiedni wygląd, pojemność i że tak powiem, roztaczać wokół siebie aurę relaksu.

Lodowy kufel za 35 zł

Lodowy kufel

Usiąść przy ciepłym małym to żadna przyjemność, ale już nalać sobie piwka do kufla w którym cały czas będzie przyjemnie zimne ? rozkosz smakosza. Dlatego organizując wieczór z kumplami przy wielopaku, nie zapomnijcie wcześniej wstawić kufli do lodówki. Rzecz jasna nie tych zwykłych, Lodowy kufel to jedyny jaki podejmie wyzwanie zamrażalnika. Parę godzin w lodówce i wieczorem Wasze piwo nie tylko będzie się dumnie prezentowało w trzymanym w garści kuflu, ale też utrzyma jedyną słuszną temperaturę.

No bo z kumplami wypada się od czasu do czasu spotkać, przy kilku piwach. A nie chcesz chyba żeby te piwa pili ciepłe.

1 Response to Ostatki

Avatar

Imprezowe gadżety część 3

marzec 8th, 2011 at 13:14

[…] i ostatnia część wpisów na temat imprezy ostatkowej. Wcześniejsze części znajdziecie tutaj i […]

Skomentuj

O nas

Prezent dla niego to blog opisujący najlepsze pomysły na prezent dla mężczyzny. Nieważne czy na urodziny, 18, czy bez okazji u nas znajdziesz inspirację na naprawdę ciekawy upominek. Staramy się wyszukiwać nieszablonowe i nietypowe rzeczy, które mogą się podobać facetom.