Wielofunkcyjny pilot

In: Prezent dla faceta|Śmieszne prezenty

13 paź 2010

Wielofunkcyjny pilot do telewizoraPrzed publikacją tego posta zastanawialiśmy się jaka funkcja w przypadku tego urządzenia jest ważniejsza. Otwieracz do piwa, czy pilot do telewizora. Ostateczny osąd zostawiamy więc wam drodzy czytelnicy.

Wiadomo jak to jest z facetami. Leci mecz, jest paru kumpli do wnikliwej analizy sytuacji na boisku i piwo, obowiązkowo schłodzone i klasycznie butelkowe. I oto zamiast szukać otwieracza (ten to zawsze się gdzieś zapodzieje) chwytasz pilota do telewizora i jednym zwinnym ruchem otwierasz butelkę. Proste i piękne niczym bramka strzelona w ostatniej sekundzie. Doskonały prezent dla miłośnika telewizyjnych transmisji przy odświeżających napojach. Przyjaciel minimalistów i bałaganiarzy. Słowem: chcesz mu sprawić przyjemność, którą będzie mógł rozkoszować się jeszcze długo? Podaruj mu w prezencie mutlipilota ? lub multiotwieracz, do wyboru.

Podobne wpisy:

  1. Otwieracz do butelek w kluczyku
  2. Kieliszki Pac-man
  3. Alkomat w kuflu
  4. Kask studencki
  5. Pas na kielony

Skomentuj

O nas

Prezent dla niego to blog opisujący najlepsze pomysły na prezent dla mężczyzny. Nieważne czy na urodziny, 18, czy bez okazji u nas znajdziesz inspirację na naprawdę ciekawy upominek. Staramy się wyszukiwać nieszablonowe i nietypowe rzeczy, które mogą się podobać facetom.