Sprytna koszulka

In: Na urodziny|Prezent dla faceta|Śmieszne prezenty

5 kw. 2011

Po zimie każdemu z nas przyda się nieco ruchu. Koniec zatem lenistwu, idziemy na trening. I nie ważne czy wybierzecie siłownię, bieganie czy jazdę na rowerze. 10 minut biegania i masz dość? Załóż Koszulkę trenera i wracaj na bieżnie póki się porządnie nie spocisz!Najważniejsze to ruszyć się z kanapy i popracować nad kondycją, bo przecież do lata wcale nie zostało już tak długo. Ale co z motywacją? Zaraz zaczniecie narzekać: tu mnie boli, tam strzyka, ałaj skurcz. Nic z tego panowie. Koszulka trenera nie będzie słuchać wymówek, ona nie pozwoli wam powiedzieć że macie dość. Wystarczy na nią spojrzeć i już wiecie: kilometr to za mało by powiedzieć: mam dość.

Sprytna koszulka

Koszulka trenera to gadżet zarówno dla fanów sportu oraz rowerowych turystów. Sprytny nadruk informuje jak (w przybliżeniu) długo już ćwiczysz w bardzo prosty sposób: mówi o tym właśnie twój pot. Każdy się poci, to zupełnie naturalne a w przypadku tej koszulki dopinguje was do jeszcze większego wysiłku. No bo skoro nawet koszulka mówi, że twój trening to lajcik to trzeba się wziąć za porządne trenowanie a nie spacer emeryta!

Skomentuj

O nas

Prezent dla niego to blog opisujący najlepsze pomysły na prezent dla mężczyzny. Nieważne czy na urodziny, 18, czy bez okazji u nas znajdziesz inspirację na naprawdę ciekawy upominek. Staramy się wyszukiwać nieszablonowe i nietypowe rzeczy, które mogą się podobać facetom.