Przypal mięcho na prezent

In: Pomysł na prezent|Prezent dla faceta|Śmieszne prezenty

19 sie 2010

Mięcho na grillaKolejny gadżet z cyklu wielkie grillowanie. Dlaczego? Jednym z powodów jest obecnie miłościwie nam panujący sezon grillowy, innym ? osobiście uwielbiamy tę formę rozrywki i wszystko co z nią związane. Tym razem mamy dla was: znakowacz do mięsa!

Wykonany z żelaza gadżet jest świetnym pomysłem na prezent dla każdego mistrza grillowej ceremonii. Pojedyncze literki umieszczane na szynach pozwalają na ułożenie dowolnego napisu, więc odrobina zdolności a la Gutenberg może się przydać. Nie martwcie się ? nie jest to wcale trudne, a na pewno zabawne! Oznakuj burgera, karkówkę czy filet z kurczaka i poczuj się jak prawdziwy cowboy! Chcesz uczcić czyjeś urodziny? Niech każdy kotlet nosi jego imię, a karkóweczka radośnie skwierczy ?100 lat!?. Cała zabawa przed wami.

Sprzęt do wypalania napisów na mięsieLiterki do wypałania znaków na mięsieWypalanie wyrazów na mięsieSkomentuj

O nas

Prezent dla niego to blog opisujący najlepsze pomysły na prezent dla mężczyzny. Nieważne czy na urodziny, 18, czy bez okazji u nas znajdziesz inspirację na naprawdę ciekawy upominek. Staramy się wyszukiwać nieszablonowe i nietypowe rzeczy, które mogą się podobać facetom.