Prezent dla Bad Boy’a

In: Pomysł na prezent|Prezenty

27 lip 2010

Bad BoyKolejna odsłona genialnych pomysłów na prezent dla faceta! Jeśli jest Ci bliski jakiś typ Pana Niegrzecznego, nasze propozycje z pewnością zaspokoją jego wybredny gust. Zapraszamy do lektury prezentów dla Bad Boy’a!

Portfel „Bad Motherfucker”

Portfel Bad Motherfucker


Nie znam gościa który nie pękałby ze śmiechu na Pulp Fiction, to chyba taka męska cecha. Dodaj jeszcze jego spojrzenie, pełne uwielbienia, gdy do akcji wkraczali Jules Winnfield  (Samuel L. Jackson) i Vincent Vega (John Travolta). Tak, każdy facet czasem chciałby wyglądać jak taki twardziel. Podaruj mu portfel nie-dla-mięczaka i zobacz jak bardzo go to odmieni! 98% przebadanych mężczyzn stwierdziło u siebie wzrost pewności siebie.

Portfel można kupić tutaj: Portfel „Bad Motherfucker”

Koszulka twardziela

Koszulka twardziela

Uwaga! Założenie tej koszulki może powodować nagłe skoki adrenaliny!
Szklaną Pułapkę znasz na pamięć? Bad Boy’s mogą Ci czyścić buty? Nawet jeśli nie, ta koszulka zrobi z Ciebie prawdziwego kozaka. Efektowny nadruk nada ci siłę Hulka i sprawność Willa Smitha. A jeśli nawet nie masz chęci robić masakry na ulicy, rozprawiając się z miejscowymi gangami i ganiać predatora, to i tak zagwarantuje Tobie wygląd mega-gościa.

Koszulki można kupić tutaj: Koszulki bohatera

Formy lodowe AK ? 47

Formy lodowe AK 47

Impreza twardziela nie może obyć się bez napojów chłodząco-rozgrzewających. Zwykłe kostki lodowe byłyby co najmniej ?passe?, a takimi w kształcie zwierzątek mógłbyś obrazić zaproszonych kolegów-twardzieli. Jest sposób na to, by i ze strony imprezowej pokazać charakter i charyzmę faceta, co to mięczakiem nigdy nie był, nie jest i nie pozwoli sobie zostać. Wyobraź sobie pływające w napojach lodowe naboje ? nie rozsmarują nikomu mózgu na ścianie, są bezpieczne dla dzieci od lat 3 oraz zapewniają lans jakiego nie dadzą Ci lodowe serduszka i gwiazdeczki.

Gadżet można kupić tutaj: Formy lodowe AK-47

Bycie twardzielem to ciężka praca. Cały czas musisz uważać nawet na najdrobniejsze aspekty życia, inaczej jakiś wymoczek z bramy jeszcze pomyśli, że być może jesteś miętusem. A tego byśmy nie chcieli.

Skomentuj

O nas

Prezent dla niego to blog opisujący najlepsze pomysły na prezent dla mężczyzny. Nieważne czy na urodziny, 18, czy bez okazji u nas znajdziesz inspirację na naprawdę ciekawy upominek. Staramy się wyszukiwać nieszablonowe i nietypowe rzeczy, które mogą się podobać facetom.