Pilot do kobiety

In: Pomysł na prezent|Prezent dla faceta|Śmieszne prezenty

5 sty 2011

Pilot do sterowania kobietąKażdy w kółko zastanawia się czego pragną kobiety. Może więcej czułości, podarunków, kwiatów i komplementów. Panowie, kto zapyta WAS czego chcecie? Kto stara się spełniać WASZE pragnienia i potrzeby, jeszcze zanim je wyrazicie? Kto zadba o WASZ dobry nastrój? Kobiety?

Kobiety nie są idealne.

Pierwszą ich wadą jest to, że są kobietami, czyli mają pełen zestaw wrażliwości, czułości i troskliwości który wychodzi na wierzch w każdej możliwej sytuacji. Fajnie jeszcze jeśli to Ty jesteś głaskany, a nie pies sąsiada.

Drugą ich wadą jest to że nie są mężczyznami. Ciężko z nimi wypić piwo i obejrzeć mecz, a już na pewno nie da się pogadać inteligentnie o sporcie, bo jedyne co wiedzą to to że Ronaldo to ten słodki, ale gdzie gra to już za trudne.

Trzecia i ostatnia wada wieńczy dzieło niczym wisienka na torcie. Nie mają wbudowanej telepatii. Gdyby jeszcze czasem wyczuły o co chodzi, rozumiały mecze z kumplami i czekały na ciebie stosownie ubrane (w sypialni) bo cały czas marzyło ci się ? przytulanie.  Ale nie, akurat wtedy ona zakasawszy rękawy sprząta cały dom, przesadza kwiatki albo… zaprasza mamusię na kolację. Brrr.

Gadający pilot - steruj kobietą

A gdyby tak… znaleźć sposób na sterowanie kobietą? Nie żeby robić z niej od razu bezwolnego golema, co z oddaniem i uśmiechem sprząta po tobie skarpetki, ale… gdyby tak móc nią trochę posterować.

Pilot do sterowania kobietą wprowadzi Cię w świat nowych, prawdziwie męskich doznań. Nakierowujesz na słodko uśmiechnięty cel i pstrykasz ?przynieś mi piwo?, ona przynosi. ?Zrób striptease?, oto zrzuca zbędne ciuszki całkiem do rytmu. Nawet zrobi Ci obiad z radością.

Gadżet można kupić w zaprzyjaźnionym z nami sklepie: Gadający pilot – steruj kobietą

Skomentuj

O nas

Prezent dla niego to blog opisujący najlepsze pomysły na prezent dla mężczyzny. Nieważne czy na urodziny, 18, czy bez okazji u nas znajdziesz inspirację na naprawdę ciekawy upominek. Staramy się wyszukiwać nieszablonowe i nietypowe rzeczy, które mogą się podobać facetom.