Pas na kielonyPrawdziwy facet powinien być przygotowany na wszystko: przyjazd teściowej, trzęsienie ziemi, najazd kosmitów oraz imprezy na spontanie. Może zabraknąć słomek do drinków, lodu, cukru, nawet brak lodówki nie zakłóci porządku dobrego imprezowania, ale brak kielonów ? to już zło w czystej postaci. Dla wszystkich facetów kochających spontan i dobre imprezy z kumplami powstał pas do kielonów.

Niczym Rambo atakujący wroga, nie rób imprezy bez niezbędnego oprzyrządowania. Bandolier o załadunku 36-sześciu naboi ? kielonów zapewnia arsenał na każdą imprezę. Szczerze wątpimy abyś gościł większą ilość nagłych imprezowiczów. Ale strzeżonego Pan Bóg strzeże, więc możesz kupić cały zapas i się nimi obwiesić. Nic nie stoi na przeszkodzie. A taką zapobiegliwość doceni każdy twój znajomy. Bo jakże wielkim wstydem byłoby wyznanie kumplowi: sorry stary, nie mam już dla ciebie kielona.

Takie cudo zasługuje na zaszczytne miejsce w szafie każdego faceta. Elegancki, niewymuszony szyk i jakże doceniana przez każdego funkcjonalność. Idealny prezent dla faceta żyjącego w akademiku, gdzie impreza goni imprezę.

4 komentarze to Pas na kielony

Avatar

dora

październik 10th, 2010 at 09:12

gdzie to mozna kupic?

Avatar

Prezentownik

październik 10th, 2010 at 20:29

Cześć Dora. Niestety na chwilę obecną nie jest jeszcze dostępny w Polsce. My znaleźliśmy go za oceanem, w tym sklepie: http://budk.com/Gifts-and-Gadgets/36-Shot-Glass-Bandolier

Avatar

Ziomek

luty 2nd, 2011 at 17:16

Pas na kielony.. Bang-up 🙂

Avatar

joanna

marzec 9th, 2012 at 12:12

cos podobnego tylko w znacznie lepszej wersji ma jeden z kelnerów polewających tequilę w jednej z poznańskich restauracji. Ale tamten ma skórzany, bardziej oryginalny.

Skomentuj

O nas

Prezent dla niego to blog opisujący najlepsze pomysły na prezent dla mężczyzny. Nieważne czy na urodziny, 18, czy bez okazji u nas znajdziesz inspirację na naprawdę ciekawy upominek. Staramy się wyszukiwać nieszablonowe i nietypowe rzeczy, które mogą się podobać facetom.