Otwieracz nie go zgubienia

In: Na urodziny|Pomysł na prezent|Prezent dla faceta|Prezenty|Śmieszne prezenty

20 mar 2012

Pasek z otwieraczem do piwaNa świecie są dwa typy ludzi: ci którzy nie potrzebują otwieraczy i tacy, którzy je gubią. Jeśli nie potrafisz otworzyć piwa oczodołem , zębami lub kawałkiem zgiętej gazety, to z pewnością należysz do tej drugiej kategorii. Taka prawda. Ale nie bylibyśmy sobą, gdybyśmy nie mieli i na to rady.

Teraz odpowiedz nam jeszcze na jedno pytanie: zdarzyło Ci się opuścić imprezę bez spodni? Nie? Ufff, czyli tego otwieracza na pewno nie zgubisz. Zamocowany w klamrze paska otwieracz to wybawienie dla każdego miłośnika spontanicznego piwka. Jest zawsze pod ręką, sam się Ciebie trzyma i na dodatek praktycznie utrzymuje spodnie na właściwym miejscu. Czego chcieć więcej.

Pasek z otwieraczem do butelek

Pasek ma ok. 120 cm długości, więc w razie potrzeby możesz go przyciąć. Jest wystarczająco szeroki, czarny i nie odkształca się. Fajny gadżet gdy chcesz być zawsze gotowy by iść na browarek.

Gadżet można kupić tutaj: Pasek z otwieraczem

Skomentuj

O nas

Prezent dla niego to blog opisujący najlepsze pomysły na prezent dla mężczyzny. Nieważne czy na urodziny, 18, czy bez okazji u nas znajdziesz inspirację na naprawdę ciekawy upominek. Staramy się wyszukiwać nieszablonowe i nietypowe rzeczy, które mogą się podobać facetom.