Kask studenckiKask studencki to spełnienie marzeń każdego imprezowicza (ewentualnie osoby, która chce sobie przypomnieć stare, dobre czasy). Na pewno znacie ten gadżet z amerykańskich komedii. W co drugiej z nich można zobaczyć gościa chodzącego/siedzącego/leżącego (niepotrzebne skreślić) z takim właśnie kaskiem na głowie.

Sam pomysł na ten „hełm” jest bardzo prosty. Koszyczki na 2 puszki piwa (dla abstynentów może być cola) plus rurki, które doprowadzają ciecz do ust. Wszystko zamontowane na hełmie podobnym do używanych przez budowniczych. W prostocie kryje się też sekret popularności. Nie dość, że fajnie wygląda i wzbudza zaciekawienie na twarzach wpsółimprezowiczów to do tego jest bardzo praktyczny. Spokojnie można popijać piwko i mieć cały czas 2 wolne ręce do innych czynności.

Zdecydowanie polecamy, jako prezent dla facetów, którzy lubią sobie przypomnieć jak to „kiedyś się imprezowało”. Gwarantujemy, że także kumple obdarowanego wpadną w zachwyt.

Skomentuj

O nas

Prezent dla niego to blog opisujący najlepsze pomysły na prezent dla mężczyzny. Nieważne czy na urodziny, 18, czy bez okazji u nas znajdziesz inspirację na naprawdę ciekawy upominek. Staramy się wyszukiwać nieszablonowe i nietypowe rzeczy, które mogą się podobać facetom.