Imprezowe kółko i krzyżyk

In: Pomysł na prezent|Prezent dla faceta|Śmieszne prezenty

13 sty 2011

Imprezowe kółko i krzyżykPowód do spotkania w gronie znajomych i dobrej zabawy zawsze jakiś się znajdzie. Właśnie mamy jeden idealny dla ciebie i twoich przyjaciół: zabawa w kółko i krzyżyk. Dobrze słyszeliście, ta prosta gra obecnie ewoluowała do wersji alkoholowo ? imprezowej!

W tę grę umie grać każdy, już od wczesnych lat dzieciństwa, więc nie macie szans pogubić się w jej zasadach. Kto ustawi w linii lub po skosie 3 kółka lub krzyżyki, ten wygrywa. Teraz tylko zdecydujcie kto pije karniaka: zwycięzca czy przegrany i polejcie kolejną rundę. Proste? Nawet nie podejrzewacie ile emocji budzi ta gra, ilu chętnych będzie do każdej rundy i jak rozwija się zabawa z każdą następną kolejką.

Gra odznacza się estetycznym wyglądem, kieliszki z oznaczeniami O X znajdują się w eleganckim pudełku, które po rozłożeniu służy za planszę do gry. Jest to ciekawe urozmaicenie każdej imprezy, czy to spontaniczna domówka, urodziny, czy parapetówka. Idealnie spełnia rolę prezentu dla każdego imprezowicza.

Wytrawny gracz odznacza się niespożytym apetytem na promile, mocną głową, spostrzegawczością i umiejętnością liczenia do 3 nawet pod dużym wpływem. Uważasz że posiadasz te cechy? Nie czekaj aż znajomi cię uprzedzą, zaproś ich na turniej gry w Kółko i Krzyżyk!

Grę można kupić tutaj: Imprezowe kółko i krzyżyk

Imprezowe kółko i krzyżyk - opakowanie

Skomentuj

O nas

Prezent dla niego to blog opisujący najlepsze pomysły na prezent dla mężczyzny. Nieważne czy na urodziny, 18, czy bez okazji u nas znajdziesz inspirację na naprawdę ciekawy upominek. Staramy się wyszukiwać nieszablonowe i nietypowe rzeczy, które mogą się podobać facetom.