Gadzety USB

In: Pomysł na prezent

21 lip 2010

Gadżet na USBTe małe gniazda umieszczane z boku naszego komputera obecnie wykorzystywane są coraz rzadziej w celach praktycznych. Ogromna dostępność gadżetów na rynku zmienia nie tylko zwykłego pendriva w ozdobę lub zabawkę, ale umożliwia również np. zachowanie optymalnej temperatury kawy (podgrzewacz na USB), słuchanie radia, ogrzewanie zmarzniętych stóp, zapiekanie tostów, hodowanie rybek, strzelanie laleczkami z armaty.

O ile kiedyś samo posiadanie pendriva było powodem do dumy, dziś powinien om miauczeć, świecić laserem, hodować kwiatki, lub być na tyle efektowny, żeby bez wstydu udawał biżuterię. Stał się częścią kultury popularnej i odpowiada na jej trendy z prędkością światła. Fani filmów czy kreskówek mogą wybierać z szerokiej oferty gadżetów jak Hello Kitty, figurki Star Wars, czy postaci z polskich Włatców Móch.

Hello Kitty na USB

Teraz pojemność ma już drugorzędne znaczenie. Posiadanie figurki ulubionej postaci jest lansem, a jeśli dodatkowo ma ona charakter kolekcjonerski, nasze notowanie w towarzystwie idą ostro w górę. Za popularnością tego designerskiego rozwiązania przemawia fakt iż zabawka nasza jest stosunkowo niewielka, więc mieści się w kieszeni, waży bardzo mało i posiada jakąś funkcjonalność poza czaderskim wyglądem. Poza tym koszt elektroniki spada wraz z rozwojem technologicznym, tak więc nawet bardzo stylowa i popularna forma może być dostępna także dla przeciętnego użytkownika.podgrzewane rękawiczki na usb

Dawniej pamięć przenośna, a dziś gadżet wiedzie prym wśród prezentów na każdą okazję. Nie ważne w jakim wieku jest adresat.

włatcy much na usbarmata cyrkowa na usbBrykający piesek na usb

gramofon na usbbiżuteria na usbinteligentne akwarium na usb

Kwiatek na usbOgrzewacz stóp na usbPodgrzewacz do kubków na usb

Skomentuj

O nas

Prezent dla niego to blog opisujący najlepsze pomysły na prezent dla mężczyzny. Nieważne czy na urodziny, 18, czy bez okazji u nas znajdziesz inspirację na naprawdę ciekawy upominek. Staramy się wyszukiwać nieszablonowe i nietypowe rzeczy, które mogą się podobać facetom.