Bezpieczny wieszak na klucze

In: Na urodziny|Pomysł na prezent|Prezent dla faceta

2 lis 2010

Wieszak na kluczePora sprawić mu prezent z którego naprawdę się ucieszy. Tak, to jest związane z samochodem, tak, odznacza się najnowszym designem i marzą o tym mężczyźni na całym  świecie. Dodamy jeszcze, że gadżet o którym mowa otrzymał miano Prezentu roku 2010. Już wiecie o czym mowa? Buckle up key holder ? wisienka na torcie wszystkich zmotoryzowanych.

Projektanci z firmy Thabto dobrze przyjrzeli się kierowcom. Zapinanie pasów w samochodzie to ich nawyk, gubienie kluczyków we własnym mieszkaniu ? codzienność. Więc zamiast rzucać je gdziekolwiek, wystarczy powiesić przy drzwiach, tak aby zawsze były w jednym, tym właściwym miejscu. Ok, ale nie dajmy się namówić na jakieś głupie haczyki, odezwie się chór męskich głosów. Głupie? Bynajmniej. Za to tak oryginalne i designerskie, że nie sposób im odmówić racji. Buckle up key holder to wieszak na klucze od samochodu, wyglądem nawiązujący do stylistyki czterech kółek. Każdy wielbiciel motoryzacji doceni ich pomysłowy wygląd! Idealny pomysł na prezent dla każdego motomaniaka.

Bezpieczny wieszak na klucze możesz kupić tutaj – Bezpieczny wieszak na klucze


Bezpieczny wieszak na klucze

Skomentuj

O nas

Prezent dla niego to blog opisujący najlepsze pomysły na prezent dla mężczyzny. Nieważne czy na urodziny, 18, czy bez okazji u nas znajdziesz inspirację na naprawdę ciekawy upominek. Staramy się wyszukiwać nieszablonowe i nietypowe rzeczy, które mogą się podobać facetom.