Wytatuowane rękawy

In: Na urodziny|Prezenty

2 sie 2010

Wytatuowane rękawyJak miło przywieźć pamiątkę z wakacji, każdy wie. Wyobraź sobie, że wracasz do domu, opalony słońcem, wypoczęty i każdy facet na dzielni, czy to cieć z bramy czy trener z siłowni spogląda na ciebie uważnie. W ich oczach wyczytujesz jedno słowo: szacun, po czym zdejmujesz sleevy.

Wykonane z nylonu, kolorowe rękawy do złudzenia przypominają prawdziwe tatuaże. Dla laika nie do odróżnienia, pozwalają poczuć, jak to jest mieć wytatuowane ramiona aż do nadgarstków. Chcesz się przekonać jak będziesz wyglądał z tatuażami? Nie naklejaj sobie zmywalnych z Bravo ani nie maluj się markerem ? załóż rękawy, a zobaczysz na jakiego twardziela możesz wyglądać. Duży wybór wzorów (tradycyjne, nawiązujące do azjatyckiej ilustracji, nowoczesne rodem z GTA, czy Moko) pozwala znaleźć coś odpowiedniego dla każdego prawdziwego twardziela.

Rękawy można kupić na przykład w tym sklepie: Wytatuowane rękawy

Wytatuowane rękawy - różne rodzaje

2 komentarze to Wytatuowane rękawy

Avatar

Aleks

wrzesień 15th, 2010 at 20:14

wypasione sa te rekawy. kupilem na impreze i polowa moich znajomych byla w szoku!

Avatar

cherrypie

wrzesień 30th, 2010 at 19:54

a moj facet załozył i każdy myślał ze to prawdziwe! nawet pytali czy bolało i kiedy robił! super!!

Skomentuj

O nas

Prezent dla niego to blog opisujący najlepsze pomysły na prezent dla mężczyzny. Nieważne czy na urodziny, 18, czy bez okazji u nas znajdziesz inspirację na naprawdę ciekawy upominek. Staramy się wyszukiwać nieszablonowe i nietypowe rzeczy, które mogą się podobać facetom.