Uwięziona butelka

In: Pomysł na prezent

28 lip 2010

Uwięziona butelka- stojak na winoWino można prezentować na rozmaite sposoby: na stole, pod stołem, w kubełku z lodem, z uśmiechem oraz z fantazją i z zaskoczenia. Jeśli jesteśmy na czasie z gadżetami, na efekcie zaskoczenia zależny nam najbardziej, a co może być bardziej niespodziewanego niż lewitująca butelka?

Prezentowana butelka bynajmniej sama w sobie nie jest zaczarowana i zapewniamy że nie odleci. Cała tajemnica kryje się w niebanalnym stojaku: stwarza iluzję jakby zamiast podtrzymywać butelkę wina, ściąga ją (beztrosko fruwającą) na ziemię. Efekt jest niesamowity. Aż trudno uwierzyć własnym oczom.

Jeśli pragniecie sprawić komuś przyjemność niebanalnym prezentem, który będzie nie tylko funkcjonalną dekoracją domu, ale też ciekawostką na skalę gadżetów Davida Copperfielda to cacuszko jest strzałem w dziesiątkę. Lansik na imprezie studenckiej już nie może się obyć bez tego drobiazgu, rodzinne spotkanie nabierze nowych kolorów, a na kolacji przy świecach każdy facet zrobi wrażenie.

Stojak wykonany jest z niklowanego żelaza wysokości ok 30cm – idealny do podtrzymywania butelek wina  standardowego wymiaru.

Stojak można kupić tutaj: Łańcuchowy stojak za 59 zł

Uwięziona butelka - stojak do wina w praktyce

Uwięziona butelka - stojak do wina (w opakowaniu)

Skomentuj

O nas

Prezent dla niego to blog opisujący najlepsze pomysły na prezent dla mężczyzny. Nieważne czy na urodziny, 18, czy bez okazji u nas znajdziesz inspirację na naprawdę ciekawy upominek. Staramy się wyszukiwać nieszablonowe i nietypowe rzeczy, które mogą się podobać facetom.