USB dla faceta

In: Pomysł na prezent|Prezenty

4 paź 2010

Kluczyk z usbJak by nie patrzeć, wybór prezentów dla faceta wcale nie jest taki duży. Nowe Audi, Batmobil, PS3,  karnet na mecze ulubionej drużyny, zaś w żadnym wypadku misie, pluszaki czy inne słodkie drobiazgi. Doskonale wiemy jak trudno jest wybrać drobiazg dla bliskiego faceta, tym bardziej na mikołajki. W takie święto winno się otrzymywać upominki drobne, jednak bliskie sercu i przede wszystkim ? funkcjonalne. Dziś proponujemy drobiazg spełniający wymagania każdego faceta: kluczyk USB.

Kulczyk USB to pamięć przenośna zamknięta w formie kluczyka do samochodu. Mały, designerski i idealny na prezent dla faceta. Może i nie jest ozdobiony serduszkami, pluszowy ani nie ogrzeje zmarzniętych dłoni, ale pamiętaj jedno: będzie zawsze blisko twojego mężczyzny, gdy tylko on będzie tego potrzebował. Wystarczy że przypniesz tę małą pamięć przenośną do kluczy (z którymi on przecież się nie rozstaje) by doceniono twoją przezorność. On już nie zgubi delfinka z wykresami, ani ludka z książką adresową. On zwyczajnie doceni twój gest, no bo jaki facet nie pilnuje kluczy do samochodu?Skomentuj

O nas

Prezent dla niego to blog opisujący najlepsze pomysły na prezent dla mężczyzny. Nieważne czy na urodziny, 18, czy bez okazji u nas znajdziesz inspirację na naprawdę ciekawy upominek. Staramy się wyszukiwać nieszablonowe i nietypowe rzeczy, które mogą się podobać facetom.