Termiczne ziarenka

In: Na urodziny|Pomysł na prezent|Prezenty

10 kw. 2011

Termiczne ziarenkaNie ważne w czym lubisz pić swoją poranną kawę lub herbatę, ona zawsze wystygnie wcześniej niż zdążysz opróżnić kubek. Co jest pozytywnego w piciu chłodnego napoju? O ile to nie Ice Tea ani Mrożona kawa to przyjemność jest średnia. Okazuje się że wystarczy wrzucić sobie do napoju ziarenka kawy.

Oczywiście nie chodzi nam o takie zwykłe tylko metalowe. Wykonane ze stali nierdzewnej kryją w swoim wnętrzu nietoksyczną substancję utrzymującą temperaturę otoczenia. Specjalnie zaprojektowane Termiczne ziarenka wykazują ciekawą cechę utrzymywania temperatury napoju. Wrzucone do zimnej lub gorącej wody szybko dostosowują się do jej temperatury, by później oddawać zmagazynowane ciepło lub zimno. W ten sposób herbata już nie wystygnie wam w trakcie pięciominutowej rozmowy na korytarzu, a Mrożona kawa przez długi czas będzie miło relaksować.

Termiczne ziarenka kawy

2 komentarze to Termiczne ziarenka

Avatar

misandra

lipiec 12th, 2011 at 21:12

Chciala bym poznac cene tych ziarenek

Avatar

Prezentownik

lipiec 13th, 2011 at 08:18

Niestety w Polsce nie widziałem tego produktu. Znaleźliśmy go tutaj: joulies.com

Skomentuj

O nas

Prezent dla niego to blog opisujący najlepsze pomysły na prezent dla mężczyzny. Nieważne czy na urodziny, 18, czy bez okazji u nas znajdziesz inspirację na naprawdę ciekawy upominek. Staramy się wyszukiwać nieszablonowe i nietypowe rzeczy, które mogą się podobać facetom.