Szklanka prawdziwego piwosza

In: Pomysł na prezent|Śmieszne prezenty

5 sie 2010

Szklanka w kształcie grolschaSą na tym świecie ludzie darzący piwo prawdziwym szacunkiem. Fachowo nazywani birofilami, kolekcjonują najprzeróżniejsze gadżety związane z tym złotym napojem. Podkładki, naklejki, kapsle, okolicznościowe obrazki, kufle… żaden z tych przedmiotów nie może czuć się przy nich bezpiecznie. Jeśli znasz kogoś takiego, z pewnością przypadnie mu do gustu ta wyjątkowa seria szklanek.

Ręcznie wyrabiane kufelki do piwa, otrzymywane są ? tak, dobrze widzicie! Z butelek po piwie! To tak proste, że aż trudno w to uwierzyć. Specjalna, zastosowana w tym przypadku metoda, pozwala na delikatne odcięcie szyjki butelki w taki sposób, by nie uszkodzić całości i pozostawić gładką i zaokrągloną krawędź (zalecamy pozostawienie tego specjalistom i nie próbowanie w domu!).

Starannie wykonane, mogą stać się idealnym prezentem dla niejednego faceta. Kto by nie chciał pić ulubionego piwa, w szklance zrobionej z butelki ulubionego piwa?! Wyobrażacie sobie miny znajomych gdy zademonstrujecie im tak oryginalny pokal. W Wielkiej Brytanii już zrobiły furorę, u nas w szaleńczym tempie wspinają się na szczyt listy marzeń smakoszy piwa.

Szklanka w kształcie corony i desperadosaSzklanka w kształcie butelki piwa desperados

Skomentuj

O nas

Prezent dla niego to blog opisujący najlepsze pomysły na prezent dla mężczyzny. Nieważne czy na urodziny, 18, czy bez okazji u nas znajdziesz inspirację na naprawdę ciekawy upominek. Staramy się wyszukiwać nieszablonowe i nietypowe rzeczy, które mogą się podobać facetom.