Sprytny otwieracz do butelek

In: Prezent dla faceta|Prezenty|Śmieszne prezenty

21 mar 2011

Sprytny otwieracz do butelekWszyscy jesteśmy zgodni co do faktu, że każdy napój najlepiej smakuje pity ze szklanej butelki. Czy to woda mazowszanka, napój pomarańczowy, cola i oczywiście: piwo. Jak już gasić pragnienie, to ze smakiem i stylem.

Jak już pewnie zauważyliście, nie brak u nas gadżetów ?do piwa? i ten prezentowany Wam dzisiaj będzie twardo trzymał się konwencji. Bo lubimy fajne rzeczy, dobre piwo i ciekawe rozwiązania. Taki też jest ten Otwieracz do piwa ?Beer Cap Catcher?. Elegancki i wygodny w użyciu łączy w sobie wszystkie zalety dobrego otwieracza, a dodatkowo magazynuje kapsle. Koniec z gubieniem ich na podłodze czy trawie, śmieceniem lub nadeptywaniem, same wpadają do pojemnika.

Sprytny otwieracz do butelek

Możecie magazynować je niczym trofea na imprezie! Uwaga może pomieścić do 30 kapsli, więc polecamy go wytrwałym imprezowiczom.

Zobacz na filmie jak działa to urządzenie:

Skomentuj

O nas

Prezent dla niego to blog opisujący najlepsze pomysły na prezent dla mężczyzny. Nieważne czy na urodziny, 18, czy bez okazji u nas znajdziesz inspirację na naprawdę ciekawy upominek. Staramy się wyszukiwać nieszablonowe i nietypowe rzeczy, które mogą się podobać facetom.