Składak do ubrań

In: Na urodziny|Pomysł na prezent|Prezenty

16 kw. 2011

Składak do ubrańCzy Twój facet ma problem z utrzymaniem porządku w szafie? Podpowiemy tylko, że praktycznie każdy mężczyzna ma z tym problem. A wynika to z prostej przyczyny. Drogie Panie znajdźcie proszę mężczyznę, który lubi składać ubrania w kostkę. Raz, że nikomu nie chce się tego robić bo zajmuje to za dużo czasu, a dwa, że może to przywołać traumatyczne wspomnienia z wojska czy internatu (no dobra, tu może trochę przesadziliśmy, ale jakieś wytłumaczenie to jest).

Dlatego proponujemy coś co może przydać się w każdym domu – składak do ubrań. To z pozoru bardzo proste urządzenie potrafi oszczędzić masę czasu i nerwów (zarówno waszych jak i waszych mężów czy synów). Wystarczy sekwencja kilku ruchów, aby w około 3 sekundy złożyć każdą koszulkę w idealną kosteczkę.

Składak do ubrań to praktyczny gadżet, który pomoże utrzymać porządek nawet największemu leniowi.

Składak można kupić na przykład tutaj za 39 zł: Składak do ubrań

Składak do ubrań - sekwencja składania

Skomentuj

O nas

Prezent dla niego to blog opisujący najlepsze pomysły na prezent dla mężczyzny. Nieważne czy na urodziny, 18, czy bez okazji u nas znajdziesz inspirację na naprawdę ciekawy upominek. Staramy się wyszukiwać nieszablonowe i nietypowe rzeczy, które mogą się podobać facetom.