Jak mu zrobić dobrze, czyli nadchodzi Dzień Chłopaka

In: Pomysł na prezent|Prezent dla faceta|Prezenty

28 wrz 2011

Jeśli należycie do grona szczęściar mających u boku ukochanego faceta to najbliższy piątek stanowi dla Was nie lada wyzwanie.  Nadchodzi wielkimi krokami koniec września, a wraz z nim Dzień Chłopaka, nowe święto w kalendarzu nowoczesnej kobiety. Co mu dać by połechtać męską próżność, nie obrazić ani nie znudzić i do tego jeszcze pokazać że jest taaaki ważny? Oto nasz redakcyjna propozycja prezentów dla faceta. Czytajcie, inspirujcie się a potem dajcie z siebie wszystko.

Jak już mamy mu pokazać że jest dla nas ważny, najważniejszy na świecie i jest naszym HERO to najlepiej zaserwować mu kawkę do łóżka. Co Ty będziesz na sobie miała nie ma szczególnego znaczenia, trzymaj tylko w dłoniach jedyny słuszny kubek dla faceta. Tak, taaaki duży. I z kastetem. Po prostu męska rzecz.

Kubek z kastetem

Kubek z kastetem

Piątek, jak to piątek, sam w sobie jest małym, tygodniowym świętem końca pracy, szkoły, nudnych obowiązków. Aby upiec dwie pieczenie na jednym ogniu kup mu jeden z wielu praktycznych gadżetów do piwa. Kufel do mrożenia w lodówce, lub liczący otwieracz do butelek. Oba sprawią mu wiele radości przy testowaniu.

Lodowy kufel

Otwieracz gadająco liczący

Lodowy kufelOtwieracz gadająco liczący

Zbliżamy się do końca dnia czyli coś na wieczór we dwoje. Na parę godzin odrzuć kobiecą dumę, butę i pozwól sobą trochę posterować. Przy użyciu specjalnego pilota rzecz jasna. Gwarantujemy że on zechce nacisnąć wszystkie możliwe guziczki.

Pilot do sterowania kobietą

Gadający pilot do sterowania kobietą

A na koniec wielka kąpiel. Może być z bąbelkami, długa i ekscytująca a co, raz do roku można się poświecić i go wypucować. Tak czy inaczej na koniec trzeba się dokładnie wytrzeć, a i na to mamy patent. W żadnym wypadku nie dawaj mu swojego ręcznika w kwiatki czy kaczuszki. Idealny za to będzie prosty w obsłudze, dwufazowy ręcznik zaprojektowany specjalnie z myślą o mężczyznach.

Ręcznik Face Arse

Ręcznik Face-Arse

Na koniec, korzystając z okazji życzymy wszystkim facetom udanego piątku, fajnego Dnia Chłopaka pełnego wrażeń i weekendu wolnego od zakupów.

Skomentuj

O nas

Prezent dla niego to blog opisujący najlepsze pomysły na prezent dla mężczyzny. Nieważne czy na urodziny, 18, czy bez okazji u nas znajdziesz inspirację na naprawdę ciekawy upominek. Staramy się wyszukiwać nieszablonowe i nietypowe rzeczy, które mogą się podobać facetom.