Praktyczne prezenty dla faceta

In: Na urodziny|Prezent dla faceta|Prezenty|Śmieszne prezenty

17 lis 2011

Jeśli nadal nie wiesz co kupić swojemu facetowi na mikołajki radzimy: postaw na rzeczy praktyczne i z jajem, przynajmniej dasz mu kolejną zabawkę. Prezent dla faceta nie musi być drogi jak nowe Porsche, wielki jak plazma ani wielofunkcyjny jak szwajcarski zegarek by Twój partner chwalił się nim przed wszystkimi kolegami. Nie wiesz co kupić, to czytaj dalej.

Otwieracz rowerzysty – idealny bajer na każdy sezon

Otwieracz rowerzysty

Twój facet nie musi jeździć codziennie na rowerze by mówić że kocha ten sport, ale jeszcze jedno co kocha to piwo, więc połącz te dwie pasje i zaskocz go na mikołajki. Otwieracz rowerzysty to gadżet którym on się nie tylko ucieszy, on się nim będzie chwalił. Łączy zamiłowanie do sportu i relaksu drzemiące w każdym facecie. Prosty, funkcjonalny i oryginalny.

Gadżet można kupić tutaj: Otwieracz rowerzysty

Alkochińczyk – dla dużego miłośnika gier planszowych

Alkochińczyk

Jeśli myślisz, że czasy gier planszowych dawno minęły, to się grubo mylisz. Gry po prostu ewoluowały. Jak kiedyś grało się w Chińczyka przy coli albo wodzie sodowej, tak teraz możesz zagrać przy ulubionych szotach. Twój facet na pewno nie obrazi się za grę przy której można świetnie bawić się z całą paczką znajomych. To nawet bardziej go ucieszy, bo każdy powód do spotkania przyjaciół jest dobry, a test nowego prezentu to pretekst wręcz idealny.

Gadżet można kupić tutaj: Alkochińczyk

Męski kubek

Kubek z kastetem

Włosi to jedyni faceci którzy bez zastrzeżeń piją kawę z maciupeńkiej filiżanki. Ale tylko oni. Twój facet z pewnością wolałby coś większego, co pomieści dużą kawę i będzie wyglądać… no właśnie, po męsku. Dodaj do tego uszko w kształcie kastetu a wyjdzie prawdziwie męski kubek, taki z którym On chętnie będzie paradował zarówno w domu jak i pracy. Żadne tam kubeczki w serduszka czy słoneczka nie trafią w jego gust jak biały, prosty, a jednocześnie nieco zabawny kubek.

Gadżet można kupić tutaj: Kubek z kastetem

Skomentuj

O nas

Prezent dla niego to blog opisujący najlepsze pomysły na prezent dla mężczyzny. Nieważne czy na urodziny, 18, czy bez okazji u nas znajdziesz inspirację na naprawdę ciekawy upominek. Staramy się wyszukiwać nieszablonowe i nietypowe rzeczy, które mogą się podobać facetom.