Polowanie na kaczki

In: Prezent dla faceta|Prezenty|Śmieszne prezenty

27 sie 2010

Zgaduję, że tego pana nie trzeba przedstawiać. Elmer, nieco pechowy myśliwy, nieustannie polował na królika albo kaczki, z wiadomym skutkiem. Sezon łowiecki rozpoczęty? On na pewno jako pierwszy złapie sztucer w dłoń i ruszy do lasu. A ty? Nie musisz obawiać się cwanych królików, czy ironicznych kaczek. Mamy dla ciebie kaczkę, którą z łatwością przechytrzy nawet żółtodziób.

W sezonie czy bez, możesz poczuć prawdziwe emocje z polowania. Nowatorska gra typu live-action pozawala na strzelanie do kaczek w każdym miejscu i o każdej porze. Wpraw zwierzątko w ruch, namierzaj i strzelaj! Jest szybka i cwana, ale jeśli trochę się postarasz, będzie twoja.

Genialny pomysł na prezent dla amatorów łowiectwa, strzelectwa czy po prostu dobrej zabawy. Sprezentuj dziadkowi, niech uczy wnuki polować. Daj znajomemu jeśli tylko chełpi się ustrzelonym misiem w wesołym miasteczku, niech pokaże co potrafi. Tak czy inaczej, to doskonała, bezkrwawa rozrywka! Tyłko cicho… idziemy połować na kaczki.

Polowanie na kaczkiSkomentuj

O nas

Prezent dla niego to blog opisujący najlepsze pomysły na prezent dla mężczyzny. Nieważne czy na urodziny, 18, czy bez okazji u nas znajdziesz inspirację na naprawdę ciekawy upominek. Staramy się wyszukiwać nieszablonowe i nietypowe rzeczy, które mogą się podobać facetom.