Podkładki magazyniera

In: Na urodziny|Pomysł na prezent|Prezent dla faceta

6 kw. 2011

Podkładka magazynieraDziś drobiazg dla każdego faceta ceniącego dobre trunki, surowy design, oraz oryginalne pomysły. Podkładka pod drinki w formie miniatury europalety.

Co jest takiego magicznego w europalecie wiedzą tylko zaprawieni w bojach magazynierzy. Cóż, nawet Rockefeller skromnie zaczynał więc i przed wami świat stoi otworem. Jedno jest pewne: te kilka desek zbitych gwoździami widziało niejedno. Mimo iż zasadniczo służą do transportu towarów i są znane ze swego praktycznego zastosowania niejeden z nas czuje sentyment do eurówki. Idealne wymiary, surowe deski, znak EUR wypalony niczym na bydlęcej skórze. Tak, widział ją w sowim życiu każdy facet, wielu miało zaszczyt z nią pracować, każdemu kto się z nią zetknął na zawsze zostanie w pamięci.

Podstawka z euro palety

Cenna jak diamenty, niemal niezniszczalna, klasyczna i honorowana w całej europie. A dziś, po skończonej pracy, możesz postawić na niej szklankę z ulubionym napojem. Czy jesteś prezesem banku, hurtownikiem, pracownikiem drukarni czy magazynierem.

Podstawka z euro palety

Skomentuj

O nas

Prezent dla niego to blog opisujący najlepsze pomysły na prezent dla mężczyzny. Nieważne czy na urodziny, 18, czy bez okazji u nas znajdziesz inspirację na naprawdę ciekawy upominek. Staramy się wyszukiwać nieszablonowe i nietypowe rzeczy, które mogą się podobać facetom.