Papier toaletowy z nadrukiem – śmieszny drobiazg na prezent

In: Na urodziny|Prezent dla faceta|Śmieszne prezenty

26 maj 2011

Papier toaletowy 500 euroZdarzają się takie okazje, na które po prostu nie wypada kupować drogich prezentów. Dlatego warto wyróżnić się czymś zabawnym i nieszablonowym. Zamiast kupować kolejną butelkę alkoholu kup coś śmiesznego. Coś, z czego nie tylko solenizant będzie miał ubaw, ale także współimprezowicze.

Do takich zabawnych upominków na pewno należy papier toaletowy ze śmiesznym nadrukiem. Może już kojarzycie lub widzieliście ten gadżet, ale gwarantujemy Wam, że większość osób go nie zna. Co zapewnia zaskoczenie i salwy niczym niepohamowanego śmiechu.

Dziś chcieliśmy przedstawić 3 okazjonalne wersje papieru.

Papier toaletowy sudoku

Pierwszy przeznaczony jest dla fanów łamigłówek, którzy lubią spędzić w łazience trochę więcej czasu niż wynosi średnia dla przeciętnego Polaka. Papier toaletowy sudoku pozwoli na wytężenie nie tylko ciała, ale także umysłu. Jedyny minus jaki w nim widzimy to fakt, że niewprawny w rozwiązywaniu sudoku osobnik może spędzić w łazience kilka godzin. Takie zachowanie może prowadzić do wykluczenia społecznego i alienowania.

Do kupienia tutaj za 25 zł: Papier toaletowy sudoku

Papier toaletowy 500 euro

Drugi to papier toaletowy z nadrukiem 500 euro. Ten prezent to coś dla ludzi, którzy chcą poczuć się jak Rockefeller. Z tego miejsca chcieliśmy tylko przypomnieć, że palenie pieniędzmi w kominku stało się passe wśród najbogatszych. Za to podcieranie się banknotami 500 euro to całkiem nowa fanaberia współczesnej burżuazji.

Do kupienia tutaj za 19 zł: Papier toaletowy 500 Euro

Papier toaletowy kamasutra

Trzecia i ostatnia wersja papieru, to prezent dla tych, których o miłości nie przestają myśleć nawet w łazience. Z rolką papieru toaletowego Kamasutra możecie sobie przypomnieć kilka ciekawych pozycji, lub nauczyć się zupełnie nowych i wprowadzić do swojej łazienki/łóżka trochę świeżości.

Do kupienia tutaj za 19 zł: Papier toaletowy kamasutra

Skomentuj

O nas

Prezent dla niego to blog opisujący najlepsze pomysły na prezent dla mężczyzny. Nieważne czy na urodziny, 18, czy bez okazji u nas znajdziesz inspirację na naprawdę ciekawy upominek. Staramy się wyszukiwać nieszablonowe i nietypowe rzeczy, które mogą się podobać facetom.