Otwieracz do butelek w kluczyku

In: Na urodziny|Prezent dla faceta

31 sie 2010

Otwieracz do butelek w kluczykuKażdy wie jak to jest: spotkanie ze znajomymi, perspektywa miło spędzonego czasu, zimne napoje. Wszystko to jest przed tobą, gdy tylko dzwoni telefon z zaproszeniem na wieczorne spotkanie. Chcesz się wyluzować, pójść gdzieś bez bagażu w głowie i bez zbędnego wyposażenia. W takiej chwili jedyne o czym nie możesz zapomnieć, to otwieracz do butelek. Miej go zawsze przy sobie: doczep do kluczy.

Tak, wzrok cię nie myli, to nie żadne złudzenie. Ten specjalnie zaprojektowany z myślą o męskich kieszeniach otwieracz, do złudzenia przypomina zwykły klucz. Używamy ich na co dzień, w samochodzie, mieszkaniu, firmie. Stąd też pomysł na tak codzienny design otwieracza. Nikt przecież nie mówił że otwieracz do butelek musi być duży, ciężki i toporny. Ten kluczyk do butelek może być zawsze przy tobie, z łatwością podepniesz go do kluczy (a z tymi przecież się nie rozstajesz), nigdy o nim nie zapomnisz, a dodatkowo zabłyśniesz w towarzystwie niebanalnym gadżetem.

Genialny pomysł na prezent dla każdego faceta. Ci młodsi będą mieli zawsze czym otworzyć butelkę z colą, a starsi nie zniszczą obudowy telefonu walcząc z kapslem od piwa. Dodatkowo mieści się w każdej kieszeni, nie zajmuje dużo miejsca oraz niepozornym wyglądem zaskoczy każdego. Wreszcie coś stworzono z myślą o potrzebach mężczyzny.

Skomentuj

O nas

Prezent dla niego to blog opisujący najlepsze pomysły na prezent dla mężczyzny. Nieważne czy na urodziny, 18, czy bez okazji u nas znajdziesz inspirację na naprawdę ciekawy upominek. Staramy się wyszukiwać nieszablonowe i nietypowe rzeczy, które mogą się podobać facetom.