Nieśmiertelna roślinka

In: Na urodziny|Pomysł na prezent|Prezent dla faceta

12 lis 2010

Nieśmiertelna roślinkaPrezent z pomysłem, czyli kwiatek którego nie da się ususzyć.

Jest takie coś w facetach, że każdy kwiatek w ich otoczeniu może czuć się zagrożony. Nie żeby specjalnie mieli coś do parapetowej flory, ot zwyczajnie regularne podlewanie nie leży w ich naturze. Ani przesadzanie, przycinanie, obracanie do słońca. Jeśli chcecie, by wasz znajomy przekonał się do hodowli roślin, nie rzucajcie go na głęboką wodę przy pomocy palmy albo kaktusa. Nieśmiertelna roślinka nawet najbardziej opornym nie sprawi problemu w pielęgnacji.

Prosta w pielęgnacji i zaskakująco wytrzymała na zapominalstwo ? to jej główne cechy. Kiedy nie jest podlewana, usycha i zwija się w kulkę. Po dodaniu wody odżywa i nabiera zielonej barwy. Co ciekawe to żadna nowoczesna technologia ani nie ma w tym nic z modyfikacji genetycznej. Ta roślinka tak ma. W końcu, występując na pustyni musiała jakoś sobie radzić.

Skoro poradziła sobie z suszą na pustyni, to zapominalski facet jej nie straszny.

Nieśmiertelna roślinka dostępna jest w sklepie internetowym 4gift.pl – Nieśmiertelna roślinka

Nieśmiertelna roślinka

Skomentuj

O nas

Prezent dla niego to blog opisujący najlepsze pomysły na prezent dla mężczyzny. Nieważne czy na urodziny, 18, czy bez okazji u nas znajdziesz inspirację na naprawdę ciekawy upominek. Staramy się wyszukiwać nieszablonowe i nietypowe rzeczy, które mogą się podobać facetom.