Maska AnonymousNa hasło strój karnawałowy każdy znany nam facet blednie. Nie żeby nie wiedział za co ma się przebrać. Mężczyzn jakoś to po prostu nie kręci. Jeśli Twój znajomy ma właśnie takie podejście a bardzo chcesz wyciągnąć go na przebieraną imprezkę daj mu jedyną słuszną maskę Guya Fawkesa.

Co by nie powiedzieć o masce z filmu V jak Vendetta, może mieć bardzo szerokie zastosowanie. Możecie wyrazić w niej sprzeciw przeciwko władzy (zakładając na manifestację) lub nasunąć na twarz idąc z dziewczyną na nudną imprezę przebierańców. Możecie pokazać całemu światu swój sprzeciw stojąc w tłumie takich samych Anonimowych, lub tylko wyższość przebranemu w strój misia koledze na domówce. Ale pewne jest jedno: macie niezaprzeczalne prawo nie zgadzać się z panującym porządkiem. I jak filmowy bohater walczyć o swoje miejsce na świecie. Z kpiącym uśmiechem na obliczu.

Maskę można kupić tutaj: Maska Anonymous

Skomentuj

O nas

Prezent dla niego to blog opisujący najlepsze pomysły na prezent dla mężczyzny. Nieważne czy na urodziny, 18, czy bez okazji u nas znajdziesz inspirację na naprawdę ciekawy upominek. Staramy się wyszukiwać nieszablonowe i nietypowe rzeczy, które mogą się podobać facetom.