Lodowe kieliszki

In: Na urodziny|Prezent dla faceta|Śmieszne prezenty

20 paź 2010

Lodowe kieliszkiNikt nie lubi ciepłej wódki. Piję się ją kiepsko, krzywimy się bardziej niż zawsze a i smak jakiś nie ten. Jest na to prosta recepta – schować flaszkę do lodówki. Nawet sprawdza się to dobrze, ale niestety na krótka metę. Jakoś po kilku kolejkach już nikomu nie chce się wstawiać butelki z powrotem i biegać po nią w kółko.

Mamy dla Was proste rozwiązanie, które nazywa się lodowe kieliszki. Już tłumaczę co to dokładnie jest. Lodowe kieliszki to specjalnie wykonane formy, do których wlewamy wodę (nie mylić z wódą) i wstawiamy do zamrażarki kilka godzin przed imprezą. Z tak przygotowanych form otrzymujemy w pełni funkcjonalne, jak sama nazwa wskazuje, kieliszki. Nie dość, że trunek będzie zawsze odpowiednio schłodzony, to w przypływie fantazji można takiego kielona zjeść czy nadgryźć;]

Nie muszę chyba mówić ile śmiechu i zabawy będzie gdy komuś rozpuści się kieliszek?

Skomentuj

O nas

Prezent dla niego to blog opisujący najlepsze pomysły na prezent dla mężczyzny. Nieważne czy na urodziny, 18, czy bez okazji u nas znajdziesz inspirację na naprawdę ciekawy upominek. Staramy się wyszukiwać nieszablonowe i nietypowe rzeczy, które mogą się podobać facetom.