Latające zwierzaki

In: Na urodziny|Śmieszne prezenty

4 sie 2010

Latające zwierzaki - latająca małpaStrefa powietrzna nigdy nie było bardziej zagrożona! Oto nadeszły latające zwierzaki ? pogromcy nudy i rutyny. Nudzisz się? Wystrzel pawiana, wyceluj kurczakiem albo poślij superświnkę z misją ratunkową dla konającego poczucia humoru. Te gadżety z prędkością ponaddźwiękową rozruszają nawet największego ponuraka.

Cudowne trio zostało stworzone tylko i wyłącznie w celu prowadzenia przekomicznej wojny powietrznej. Ich szaleńcze dźwięki radości wydawane podczas każdego lotu, wywołują salwy śmiechu! Wystarczy zaczepić na palcach rozciągliwe łapki zwierzaka, wycelować i wystrzelić, wojna nigdy nie była tak łatwa (ani śmieszna!). Super-zwierzaki to naprawdę super prezent dla każdego, a w szczególności dla faceta! Oni przecież uwielbiają toczyć boje, na kulki, piłeczki czy słowa. Jeśli jeszcze miałoby to być śmieszne, to tylko z latającymi zwierzakami.

Latające zwierzaki - latająca świnkaLatające zwierzaki - wszystkie razemLatające zwierzaki - jak wystrzelić małpkęSkomentuj

O nas

Prezent dla niego to blog opisujący najlepsze pomysły na prezent dla mężczyzny. Nieważne czy na urodziny, 18, czy bez okazji u nas znajdziesz inspirację na naprawdę ciekawy upominek. Staramy się wyszukiwać nieszablonowe i nietypowe rzeczy, które mogą się podobać facetom.