Kula dyskotekowa

In: Na urodziny|Pomysł na prezent|Prezenty

4 cze 2011

Kula dyskotekowaJeżeli nie masz pomysłu na prezent dla swojego faceta, to zrób mu imprezę niespodziankę! Taki oryginalny i dosyć jeszcze mało popularny prezent na pewno spodoba się każdemu.  Jeżeli nie jesteś do tego przekonana to zadaj sobie proste pytanie: kto nie lubi wypasionej imprezy z masą alkoholu, paczką znajomych i świetnym jedzeniem, zorganizowanej na jego cześć? Ciężko Ci odpowiedzieć? Nie martw się, my też nie znamy osób, którym ten pomysł nie przypadłby do gustu.

Jeżeli masz już wszystko dograne, alkohol kupiony, wiadomo kiedy schodzą się znajomi, jedzenie zaplanowane i przygotowane a brakuje Ci jakiegoś fajnego drobiazgu ( takiej wisienki na torcie) to dodaj coś co ewidentnie kojarzy się z dobra zabawą. Kula dyskotekowa, bo o niej mowa, to gadżet który wprowadzi nastrój dobrej zabawy i przywoła skojarzenia z najlepszymi baletami w klubach. Dzięki kuli na parkiet ruszą nawet najbardziej nieśmiali i zamknięci w sobie.

Kula dyskotekowa

Może trochę przesadziliśmy z jej atutami, ale to naprawdę świetny pomysł na oryginalną rzecz, która wyróżni zorganizowaną przez Ciebie imprezę.

Kulę można kupić tutaj: Kula dyskotekowa

Skomentuj

O nas

Prezent dla niego to blog opisujący najlepsze pomysły na prezent dla mężczyzny. Nieważne czy na urodziny, 18, czy bez okazji u nas znajdziesz inspirację na naprawdę ciekawy upominek. Staramy się wyszukiwać nieszablonowe i nietypowe rzeczy, które mogą się podobać facetom.