Kieliszki Pac-man

In: Prezent dla faceta|Śmieszne prezenty

14 wrz 2010

Kieliszki Pan ManMy wiemy i ty też wiesz kto to taki pac-man, nie ma co do tego wątpliwości. Mały, żółty i kultowy bohater gier wideo. Nie marudź tylko złap za specjalną, limitowaną serię, z bohaterami gry. Kieliszków jest sześć, a każdy z nich z inną grafiką. Idealny gadżet dla każdego faceta wiedzącego co w grach piszczy i jak się gra.

Każdy kieliszek zdobią kolejno:Inky, Blinky, Winky, Clyde i oczywiście tytułowy Pac-Man, a na końcu zestaw wieńczy (niczym na torcie): wisienka. Myślisz o prezencie dla kumpla? Każdy facet ucieszy się z takiego szkła. Idealny prezent dla znawców gier i klasycznych rozrywek.Dostępne o tu: http://www.clubnamco.com/

1 Response to Kieliszki Pac-man

Avatar

cherrypie

wrzesień 30th, 2010 at 19:43

hahaha ale fajne te kieliszki, normalnie idealne dla mojego brata na 30! jakby ktoś wiedział jak je kupić to dajcie znać – bo szukam! wogle moze wiecej takich wspominków – moznaby powspominac stare dobre czasy przy rozpikselowanych grach:)

Skomentuj

O nas

Prezent dla niego to blog opisujący najlepsze pomysły na prezent dla mężczyzny. Nieważne czy na urodziny, 18, czy bez okazji u nas znajdziesz inspirację na naprawdę ciekawy upominek. Staramy się wyszukiwać nieszablonowe i nietypowe rzeczy, które mogą się podobać facetom.