Kieliszki Atari

In: Na urodziny|Pomysł na prezent

13 wrz 2010

Kieliszki AtariCi nieco starsi z rozrzewnieniem wspominają pierwsze rozgrywki na Atari, młodsi, z zazdrością mogą podziwiać niemal muzealne eksponaty. Jedno nie ulega wątpliwości ? Atari jest kultowym symbolem technologii gier wideo i każdy, ale to każdy maniak wie co to takiego. A tutaj coś dla facetów nie tylko z kręgu wtajemniczonych, chociaż im, zimna i czysta z takich kieliszków smakować będzie najlepiej. Kieliszki Atari.

Zestaw sześciu kieliszków ozdobionych grafikami z klasycznego zestawu arcade game, jak Asteroid, pong, czy Battle Zone. Dla kolekcjonerów gadżetów i facetów lubiących sobie popykać będzie jak znalazł. Idealny prezent dla kumpla chowającego na strychy stare, dobre, wysłużone gry. Ten zestaw odświeży wspomnienia, nada nowy charakter imprezie i zachęci do odwiedzenia klasyków. Dostępne dla wytrwałych poszukiwaczy przygód na  amazon.com za 16,99 USD.

1 Response to Kieliszki Atari

Avatar

cherrypie

wrzesień 30th, 2010 at 19:51

o jezu padam, ale mocne! skad komus w głowie powstało zrobic cos takiego? geniusz! nobla dla pomyslodawcy! im wiecej czytam tym bardziej padam ze smiechu! lece na zakupy, żegnajcie stare, wysłużone, klasyczne,przezroczyste kieliszki:P

Skomentuj

O nas

Prezent dla niego to blog opisujący najlepsze pomysły na prezent dla mężczyzny. Nieważne czy na urodziny, 18, czy bez okazji u nas znajdziesz inspirację na naprawdę ciekawy upominek. Staramy się wyszukiwać nieszablonowe i nietypowe rzeczy, które mogą się podobać facetom.