Karty ze ślicznotkami

In: Pomysł na prezent|Prezent dla faceta

6 wrz 2010

Oto idealna propozycja dla każdego amatora gier karcianych oraz kobiecej urody. Bill Presing (współpracujący z wytwórnią Pixar) okazał się znawcą ludzkich skłonności do kart oraz międzynarodowych piękności. Stworzył niepowtarzalną talię o wiele mówiącej nazwie: ?Intrcontinental Cuties?czyli Międzynarodowe Ślicznotki.

Każdą kartę zdobi lalunia (dosłownie bo ambasadorka każdego kraju, czy rejonu jest tak słodko przedstawiona, że żadne inne określenie nie pasuje) narysowana z niesamowitą dbałością o detale oraz charakterystyczne elementy kulturowe. Brak tu wulgarności typowej dla amatorów golizny, jest za to estetyka, pomysłowość i duża dawka poczucia humoru.

Ta talia bije na głowę wszystkie inne znane nam karty, tradycyjne czy zdobione, zaś te pamiętane z bazarów określane mianem ?z biustem? mogą się schować pod stołem i same spłonąć ze wstydu w kominku.

Międzynarodowe Ślicznotki to doskonały prezent dla facetów lubiących trzy rzeczy: karty, kobiety i dobrą zabawę. Karty można dokładniej obejrzeć oraz zamówić pod adresem: billpresing.blogspot.com. Gorrrąco polecamy.

Skomentuj

O nas

Prezent dla niego to blog opisujący najlepsze pomysły na prezent dla mężczyzny. Nieważne czy na urodziny, 18, czy bez okazji u nas znajdziesz inspirację na naprawdę ciekawy upominek. Staramy się wyszukiwać nieszablonowe i nietypowe rzeczy, które mogą się podobać facetom.