JengaFaceci uwielbiają gry. Pod każdą postacią. Nieważne czy to sport, czy kolejna część Call of Duty, ważne że można rywalizować i dążyć do zwycięstwa. Dlatego dziś prezentujemy znaną od dosyć dawną grę, która powinna zainteresować każdego. Jenga, bo o niej mowa, to drewniana wieża składająca się z 54 klocków.

Zasady grania są bardzo proste. Budujemy wierzę, w której na każdym poziomie znajdują się 3 drewniane klocki (ostatecznie mamy 18 poziomów). Następnie wyciągamy jeden z klocków i układamy go na górze. Jeżeli wieża się nie przewróciła to następna osoba wyciąga klocek i kładzie go znów na górze. I tak dopóki konstrukcja nie runie. Ten kto spowodował upadek wierzy przegrywa i musi ją ustawiać od nowa.

Jenga

Jenga świetnie sprawdza się jako zabawka dla całej rodziny. Nie ma tu znaczenia wiek czy sprawność. Liczy się spryt i zabawa. W tę grę może grać od dwóch graczy wzwyż. Do tego Jenga się nie nudzi – każda rozgrywka jest zupełnie inna.

Do kupienia tutaj: Jenga za 44 zł

Skomentuj

O nas

Prezent dla niego to blog opisujący najlepsze pomysły na prezent dla mężczyzny. Nieważne czy na urodziny, 18, czy bez okazji u nas znajdziesz inspirację na naprawdę ciekawy upominek. Staramy się wyszukiwać nieszablonowe i nietypowe rzeczy, które mogą się podobać facetom.