Jak przetrwać walentynki – część 3

In: Pomysł na prezent|Prezenty

3 lut 2011

Trzecia i ostatnia część naszego cyklu o walentynkach. Wcześniejsze części możecie znaleźć tu i tu.

Po trzecie zapewnij trwałość gatunku.

Tak Panowie, to jest moment na który czekacie nie jeden dzień, nie tydzień ale nawet długie tygodnie. Bez różnicy czy jesteście razem długo czy krótko, wasza partnerka ma teraz czas na… nazwijmy to rewanż.

I tutaj mamy niespodziankę, prezent który możesz sam sobie kupić i do woli testować na partnerce. Bez skojarzeń i ukradkowych uśmiechów ? to pilot do sterowania kobietą. Posiada szereg komend które przydadzą się każdemu facetowi.

Pilot do sterowania kobietą

Zrób obiad ? uchroni Cię od śmierci głodowej.

Podaj piwo ? przed odwodnieniem.

Zrób striptease ? hm… na pewno zachęci do zapewnienia trwałości gatunku.

Najlepiej kup od razu komplet, dla niej i dla siebie. Pilot do sterowania facetem – żeby też mogła poczuć jak to jest mieć władzę.

Pilot do sterowania facetem

Możemy jeszcze tylko doradzić abyś tego dnia odpuścił sobie wszelkie komentarze anty-walentynkowe. Może i Walentynki są przesłodzone, że aż mdło, może stragany z misiami i serduszkami kłócą się z Twoim poczuciem miejskiej estetyki, ale jeśli chcesz przeżyć… zrób dobrą minę, napełnij lodówkę i zamknij się z partnerką w domu. Najlepiej od rana, na cały dzień i zrób użytek ze swojego męskiego elektryzującego uroku. Która zapomni Walentynki spędzone w taki sposób?

Obydwa piloty można znaleźć w zaprzyjaźnionym z nami sklepie, linki poniżej:

Pilot do sterowania kobietą

Pilot do sterowania facetem

Skomentuj

O nas

Prezent dla niego to blog opisujący najlepsze pomysły na prezent dla mężczyzny. Nieważne czy na urodziny, 18, czy bez okazji u nas znajdziesz inspirację na naprawdę ciekawy upominek. Staramy się wyszukiwać nieszablonowe i nietypowe rzeczy, które mogą się podobać facetom.