Funkcjonalny stolik

In: Pomysł na prezent|Prezenty

12 paź 2010

Funkcjonalny stolikPewnie zetknęliście się z nim w jakiejś designerskiej gazecie, na wystawie sklepu z nowoczesnymi meblami lub na targach dekoratorskich. I nic dziwnego. Ten mebel, czy może nawet gadżet jest na szczycie listy dekoratorskich przebojów. Funkcjonalny stolik ? idealny do każdego wnętrza.

Możecie używać go w dowolny sposób. Stolik na kawę i czasopisma, podnóżek, szafkę na buty, wszystko zależy już od waszej wyobraźni. Siostrzenica projektanta użyła stolika do zabawy: można przecież go rozłożyć i rysując na jednej części, siedzieć na drugiej. Czemu nie!

Idealny prezent dla każdego kto ceni elegancki wygląd i funkcjonalne zastosowanie.  Doskonale prezentuje się we wnętrzach osób dynamicznych, młodych jak i ceniących prostotę eleganckich mebli. Doskonały gdy odwiedzają nas dzieci.

Stolik

Funkcjonalny stolik

Funkcjonalny stolik

Funkcjonalny stolik

Funkcjonalny stolik

Funkcjonalny stolik

Funkcjonalny stolik

Do kupienia tutaj:    http://www.johngreendesigns.bigcartel.com

Skomentuj

O nas

Prezent dla niego to blog opisujący najlepsze pomysły na prezent dla mężczyzny. Nieważne czy na urodziny, 18, czy bez okazji u nas znajdziesz inspirację na naprawdę ciekawy upominek. Staramy się wyszukiwać nieszablonowe i nietypowe rzeczy, które mogą się podobać facetom.