Alkoapteczka LECZ SIĘ SAM, czyli niezbędnik imprezowego faceta

In: Na urodziny|Pomysł na prezent|Prezent dla faceta|Prezenty|Śmieszne prezenty

28 lut 2012

AlkoapteczkaKto już od poniedziałku nie planuje piątkowej imprezy? No dobra, może od wtorku. Jak już impreza to z zimną czystą, ale nie zapomnijcie, że oprawa w szkło jest równie ważna. Dziś prezentujemy Wam zestaw sześciu kielonów przeznaczonych specjalnie dla facetów. Każdy inny, kryją w sobie moc ożywiania ciała i ducha.

Nie za małe, nie za duże czyli pięćdziesiątki. Każdy opatrzony innym nadrukiem-kuracją. Wychyl więc któregoś aplikując sobie: magnes na kobiety, stymulator libido, modyfikator pamięci, redukcja brzucha, powiększacz Wacława, zmniejszacz glacy. Możesz trzymać się jednego, aplikować różne kuracje naprzemiennie lub za udaną bibę machnąć wszystkie po kolei, co by skumulować efekt. Co tu dużo mówić Panowie, bania musi być, a tu przecież macie działanie lecznicze.

Gadżet można kupić tutaj: Alkoapteczka

Skomentuj

O nas

Prezent dla niego to blog opisujący najlepsze pomysły na prezent dla mężczyzny. Nieważne czy na urodziny, 18, czy bez okazji u nas znajdziesz inspirację na naprawdę ciekawy upominek. Staramy się wyszukiwać nieszablonowe i nietypowe rzeczy, które mogą się podobać facetom.