6 robotów w jednym

In: Na urodziny|Prezenty

8 wrz 2010

Każdy lubi mieć jakiś gadżet na biurku. Coś przypominającego o zabawie i relaksie, wnoszącego pogodny nastrój, zamieniającego anonimowe miejsce w twoją własną, niepowtarzalna przestrzeń. Kobiety pod tym względem mają dużo lepiej: postawią sobie mały kwiatek, jakąś maskotkę, albo ramkę ze zdjęciem rodziny. I już są u siebie. A jakie opcje do wyboru ma facet? Jako typowy konstruktor i odkrywca może sobie zbudować mini robota! A jak się znudzi, przerobić na innego, powiedzmy na szczeniaczka, albo motorówkę.

Oto niepodzielny władca męskiej wyobraźni i nowoczesnej techniki. Dostajesz zestaw, z którego w prosty sposób możesz zrobić: samochód, pieska, motorówkę, samolot, wiatrak czy co tam jeszcze uda ci się skonstruować. A najfajniejsze w tym wszystkim jest to, że każdy model może się poruszać, ponieważ jednym z elementów jest bateria słoneczna. Mimo iż ten solarny zestaw polecany jest dla dzieci powyżej 10-go roku życia, zapewniamy że robi furorę na biurkach ojców, wujków oraz starszych braci. W końcu każdy facet lubi sobie coś poskładać.

sześć robotów w jednym

Skomentuj

O nas

Prezent dla niego to blog opisujący najlepsze pomysły na prezent dla mężczyzny. Nieważne czy na urodziny, 18, czy bez okazji u nas znajdziesz inspirację na naprawdę ciekawy upominek. Staramy się wyszukiwać nieszablonowe i nietypowe rzeczy, które mogą się podobać facetom.